EUROPE IVF International  

Reference

Naši klienti nám napsali...

24. 12. 2018 Dobrý den, chtěla bych touto cestou popřát všem Veselé Vánoce a šťastný Nový Rok 2019. Moc děkujeme za naše dva 7-měsíční broučky. V příloze Vám zasílám fotografie. S pozdravem

 

V. P., Česká republika
 

16. 12. 2018 Krásný den, milá paní doktorko :) Tak náš malý zázrak je na světě... 21. 11. 2018 3570 g, 50 cm... :) Je to úžasňák...! Ještě jednou moc děkujeme za všechno..! Bez Vás by nebyl...😶😊 S pozdravem a přáním hezkých Vánoc..

 

D. H., Česká republika
 

10.12. 2018 Vážený pane doktore, ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za péči a práci, kterou děláte (i když slova díků nestačí). Bez Vás bych se nestala maminkou malé holčičky, která se nám narodila. Brzy si přijedeme pro sourozence, zmrzlíky u vás ještě máme 😊.

 

J. S., Česká republika
 

10. 12. 2018 Dobrý večer, chci Vám i celému týmu lékařů moc poděkovat za veškerou péči, snahu a podporu, kterou jste mi věnovali po celou dobu, kterou jsem u Vás strávila. Přeji hodně štěstí a úspěchů ve Vaší další činnosti a třeba někdy v budoucnu ještě na viděnou. Ještě jednou moc děkuji. S Pozdravem

 

B. S., Česká republika
 

5. 12. 2018 Dobrý den paní doktorko, Dne 22. 11. jste nám dělala embryotransfer. Dnes 13 dní po transferu jsem si udělala test a je pozitivní! Děkuji.

 

K. P., Česká republika
 

4. 11. 2018 Dobrý den, Chci Vám poděkovat za úžasnou péči a miminko, které se díky Vaší pomoci dne 26.10. narodilo do naší rodiny. Teď už jsme doma z porodnice užíváme společných chvil. Jsme nejšťastnější rodiče na světě a za to Vám patří největší díky!

 

M. V., Česká republika
 

24. 10. 2018 Dobrý den, dne 27. 9. se nám narodila zdravá dvojčátka. Narodila se v ÚPMD v Podolí. Jsme nesmírně šťastní a velmi vám všem, kteří jste nám pomohli dvojčátka přivést na svět, děkujeme. Velmi jsme si spolupráci s vámi užili. Možná bychom uvažovali ještě o dalším miminku. Děkujeme!

 

K. D., Česká republika
 

6. 10. 2018 Dobrý den paní doktorko, včera tomu byl přesně rok, co jsem otěhotněla a pamatuji, jak jste mi po zákroku řekla: “ gratuluji jste těhotná!” Byla to ta nejkrásnější věta. Mohu tak přesně po roce s radosti oznámit, že máme dnes již 3,5 měsíční dceru, je zdravá, donošená a i celé těhotenství jsem si užívala bez komplikaci Děkuji ještě jednou vám za perfektní profi přístup a i celé klinice za vysokou profesionalitu. Moc rady bychom vás s dcerou navštívily a ukázaly se. Nevím, jak budete mít čas a příp. i chuť. Pokusíme se vám přizpůsobit a nebudeme dlouho zdržovat. Moc děkuji a budu doufat a těšit se na viděnou. Přeji krásný den

 

P. F., Česká republika
 

4. 10. 2018 Dobrý den pane doktore Kulte, rádi bychom Vám a samozřejmě celému týmu moc poděkovali za práci, kterou děláte, za laskavý přístup a trpělivost. Do třetice všeho dobrého se podařilo, mám pozitivní testy z krve i moči! Ještě jednou děkujeme, jsme moc šťastni!

 

E. H., Česká republika
 

Příběhy našich klientů

Po třech letech snažení o miminko a následné laparoskopii, kde mi byla zjištěna neprůchodnost vejcovodů, jsme navštívili kliniku EUROPE IVF v Praze. Pan doktor Kult nám podrobně vysvětlil, co v této fázi dělat, rozhodovala jsem se, zda jít na odstranění vejcovodů, které mi bylo doporučeno či ne. Rozhodla jsem se tedy pro první pokus, aniž bych podstoupila odstranění vejcovodů.

Po schůzkách na klinice jsem byla vždy pozitivně naladěna, s pocitem, že vše dobře dopadne a těšila se na další cestu do Prahy. A podařilo se, máme krásnou holčičku hned napoprvé. S klinikou jsem byla maximálně spokojená, všichni jsou zde neuvěřitelně milí a vstřícní. Kdykoliv jsem se na pana doktora Kulta telefonicky obrátila s jakoukoli prosbou, vždy mi ochotně poradil a vše vysvětlil a to jistě i ve svém volném čase.

E.S., Česká republika
 

Rádi bychom se pochlubili našim broučkem, který vznikl z Vaší pomocí. Od svatby jsme se pokoušeli o miminko, ale nebylo nám přáno. Jelikož loni od svatby uběhlo 6 let, obrátili jsme se na Vás o pomoc. Po úvodním vyšetření byli manželce nasazeny hormony.

Po dvou týdnech jela manželka na odběr vajíček, já odevzdal svůj materiál, a po zhruba čtyřech dnech bylo manželce zavedené embryo, které se úspěšně chytlo a bylo donošeno do úspěšného konce. 15. července se nám narodil zcela zdravý chlapeček. Jmenuje se Václav, vážil 2,8 kg. Tímto Vám chceme poděkovat, že jste nám pomohli k tomuto nádhernému štěstí.

V.J.a L.J., Česká republika
 

Chtěla bych vám touto cestou poděkovat za vše, co jste pro nás udělali k tomu, aby se nám splnil sen a pořídili si miminko. Je to tři týdny, co jsme si to naše vytoužené miminko přinesli domu z porodnice. Váš osobní přistup, domácké, soukromé prostředí a klid byl pro nás stěžejní. Nemáme rádi ty velké „fabriky“, kde s vámi pokaždé jedná někdo jiný, nikdo o vás pořádně nic neví a to neskutečně dlouhé čekání. U vás jsem se setkala jen se samými pozitivy, vřelými a milými doktory a ostatním personálem. Být těhotná je dar, kterého se nám bohužel nepodařilo dosáhnout přírodní cestou. Ale díky vám a vaší pomoci se nám vše splnilo a celých 9 měsíců jsme měli s miminkem bez komplikací.

Velké díky ale patří panu doktorovi Rapsovi. Nikdy jsem se nesetkala s tak skvělým doktorem. Kdykoliv jsem potřebovala pomoc, poradit, měla problém, tak nebyl problém zavolat, přijet a věnoval se nám. Myslím, že takový přístup dělá to hlavní, proč se člověk během celého procesu cítí v klidu, bez stresu a ví, že se mu někdo stále věnuje. Pokud by někdo v našem okolí měl podobný problém, co my, určitě vás moc rádi doporučíme:o). A máme s partnerem v plánu ještě jedno miminko, takže se nás ještě úplně nezbavíte:o). Vím, že DĚKUJI je málo, co jste vy a pan doktor Rapsa pro nás udělali, ale děkujeme za vše. A děkuje i náš Tadeášek a posíláme fotečku.

V.Č a T.S., Česká republika
 

Dne 24.6.2016 se narodil Šimon, 3,25 kg, 48 cm. Byla jsem velmi spokojená, chtěla bych poděkovat celému personálu za milý, ochotný přístup a celkovou péči. Díky Vám všem, za krásné miminko.

 

M.R., Česká republika
 

Co se týče mé zkušenosti s Vaší klinikou - v několika větách se to ani popsat nedá. Vaše ochota a "domácí" prostředí je prostě nepopsatelné. Pokud se někdo snaží o miminko (jako my 4 roky), tak věta " nesmíte na to myslet a uvolnit se", je spíš k zlosti. Slyšela jsem to ze všech stran. Pak jsem se dostala k MUDr. D. Kultovi a ten mi změnil život. První pokusy jsem absolvovala v Iscaru, kde jsem si připadala jako - další na řadu. Prostě hrůza. Při dalším pokusu jsem už zůstávala u MUDr. D. Kulta a celé kliniky. Veškerý personál naprosto profesionální a přitom LIDSKÝ.

Už u vchodu na kliniku máte pocit, že někomu záleží na Vás a na Vašem budoucím miminku. A to je asi ten základ věty - nemyslet na to a uvolnit se. Tak jsem se uklidnila a naprosto všem důvěřovala, že oni jsou tu pro mě a chtějí mi pomoci. A díky mému klidu a profesionalitě celé kliniky se to opravdu povedlo. A narodila se naše milovaná Karolínka. Už je to přes rok co nás svým příchodem na svět potěšila. Nikdy na celou kliniku a všechny lidičky nezapomenu. Jsem Vám navždy vděčná.

K.Z., Česká republika
 

Vážený pane doktore Kulte a Rapso, chtěli jsme Vám mockrát poděkovat, protože se na nás usmálo naše štěstí. Dne 4.4.2016 se totiž, přesně na termín porodu stanovený doktorem Rapsou, narodil náš syn Kryštof s porodní váhou 3 480 g a výškou 52 cm. Děkujeme celému Vašemu týmu za milé jednání a rodinný přístup.

 

J.K., Česká republika
 

Dobrý den pane doktore, dne 22.10.2016 se nám díky Vaší péči narodila Veronika (38+0 tt, 2 890 g, 47 cm). Krásně roste a dělá nám jen radost. Posíláme její fotky a hlavně tímto děkujeme za všechnu podporu a čas, který jste nám věnoval. Zároveň děkujeme i ostatním z týmu Europe IVF.

 

S.M.a J.K., Česká republika
 

V loňském roce jsme u Vás byli s manželem na konzultaci kvůli dlouhodobým problémům s donošením miminka. Nyní bych Vám chtěla moc poděkovat za Vaši péči a léčbu díky které se nám 2. ledna narodila krásná a zdravá dcerka Magdalenka. Jen více lékařů jako jste Vy! Mějte se krásně a ještě jednou moc děkujeme za teď už 4,5 kg dokonalého štěstí!

 

J.N., Česká republika
 

Rádi bychom poděkovali panu doktorovi Rapsovi a celému kolektivu. Dne 10.11.2016 v 11:11 se nám narodila dcerka Terezka (2 860 g, 45,5 cm). Díky mému příliš vysokému krevnímu tlaku se narodila o 5 týdnů dříve. Terezka je zdravá a váhový "nedostatek" rychle dohání :-) Přejeme šťastné a veselé vánoce a úspěšný Nový rok 2017.

 

M.B., Česká republika
 

Bylo mi 40 let, měla jsem 2 dospívající dcery a partnera, který neměl žádné dítě a moc si ho přál. Plánovali jsme společnou budoucnost a já se rozhodla, že si “pořídím“ ještě třetí dítě. Ale ukázalo se, že už to není tak jednoduché jako v mládí a po roce marných pokusů, trápení nad těhotenskými testy, sledování ovulace, měření bazální teploty a spousty dalších metod, ze kterých jsem začínala bláznit, jsem se rozhodla, že ve svém věku už nemám na co čekat a začala hledat IVF centrum.

Nechtěla jsem do žádné neosobní “továrny na děti“ a hledala menší rodinné centrum. Po konzultaci se svou gynekoložkou jsem navštívila centrum Europe IVF v Praze, kde se mě ujal velmi příjemný lékař, který mi vše vysvětlil, nesliboval vzdušné zámky a nechal mi čas na rozhodnutí. Doma jsme to probrali a rozhodli se, že do toho půjdeme hned. Byla mi implantována 2 embrya a já čekala na den, kdy si budu moci udělat těhotenský test a zjistit, jestli jsem těhotná. Zářily na mě 2 čárky a já se těšila na kontrolu v centru, kde mi potvrdili, že čekám jedno miminko. Dnes už je mojí holčičce 1 rok a já jsem moc šťastná, že to díky tomuto centru, kde jsem byla moc spokojená, tak dobře dopadlo.

Š.J., Česká republika