EUROPE IVF International  

Poskytujeme komplexní léčbu
poruch neplodnosti

Objednejte se na konzultaci

Zavoláme vám zpět a domluvíme se na osobní konzultaci.

Individuální přístup

Poskytujeme citlivý přístup ke každému klientovi jednotlivě, nabízíme také možnost využití psychologa. Naše středně velké centrum umožňuje provádět dostatečné množství úkonů pro udržení maximální erudice všechn pracovníků.

ŠPIČKOVÉ TECHNICKÉ VYBAVENÍ

První a jediné centrum asistované reprodukce v ČR se třemi EmbryoScopy. Navýšení kapacity nám umožňuje provádět 100 % kultivací pomocí nejmodernější kultivační technologie, což zajišťuje vysokou úspěšnost léčby.

Profesionalita

Každý člen našeho centra má mnoholeté zkušenosti s léčbou neplodnosti z velkých center asistované reprodukce, zahraničních klinik, stáží a kongresů.

VYSOKÁ ÚSPĚŠNOST

Pravidelné dosahování vysoké úspěšnosti až 68 % nás řadí k předním světovým centrům asistované reprodukce.

KOMPLEXNÍ LÉČBA

Poskytujeme klientům komplexní léčbu od první konzultace s potřebnými vstupními vyšetřeními včetně spermiogramu, až po potvrzené těhotenství. Také nabízíme genetickou, imunologickou či urologickou konzultaci. V indikovaných případech poskytujeme ambulantní vyšetření průchodnosti vejcovodů, ambulantní hysteroskopické vyšetření dutiny děložní a chirurgický zákrok k získání spermií (PESA/MESA/TESE). Všechna jmenovaná vyšetření provádíme přímo na naší klinice.

Metody umělého oplodnění

Umělé oplodnění je spojení vajíčka a spermie mimo tělo ženy. Po fertilizaci (oplodnění) vznikne embryo (zárodek). Dělením původně jedné buňky začíná růst embrya. V laboratorních podmínkách můžeme rostoucí embrya kultivovat (uchovávat) do 120 hodin po oplození. Pak nastává prolomení obalu embrya a buňky, které později vytvoří placentu, se začínají rozrůstat do okolí. V této chvíli již musí být embryo v děloze a začíná se postupně zanořovat (nidovat) do sliznice dělohy (endometria) a začíná produkovat těhotenský hormon (HCG), který se vyplavuje do krve a z krve do moči, kde jej můžeme detekovat těhotenskými testy. K umělému oplodnění mohou být použity pohlavní buňky (vajíčka a spermie) vlastní nebo darovaná.